Felvételi tájékoztató

Motivációs beszélgetés - Honvéd-Kadét képzés

Tájékoztatom, hogy a MH Bakony Harckiképző Központ és a PSZC Faller Jenő Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma által közösen szervezett, a jelentkező diákokkal lefolytatott motivációs beszélgetésre

2019.03.13. szerda, 9:00 órakor kerül sor.

Amennyiben ezen a napon nem tud megjelenni, lehetőség van a motivációs beszélgetés pótlására 2019. 03. 18-án 9:00 órakor.
A motivációs beszélgetés helyszíne: Várpalota, Szent István út 1. , Konferenciaterem
A beszélgetés célja a pályaalkalmasság felmérése.

Kérem, az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen, vagy a 20/556-5973-as telefonszámon jelezze számunkra, hogy melyik napon tud megjelenni.

A jelentkező diákok megjelenésére feltétlenül számítunk.

Tovább a kategóriában: « Felvételi tájékoztató 2018/19
Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...