SZC logo

Pápai Szakképzési Centrum

OM kód: 203047/008 | 8100 Várpalota, Szent István út 1.

Intézmény logo

Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. márc. 9.


Adminisztrátor

  Rendelkezzen adója 1 százalékáról!

  Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatók! Mindazoknak, akik az elmúlt években adójuk 1%-ával iskolánk alapítványát támogatták, hálásan köszönjük! Az elmúlt évekhez hasonlóan személyi jövedelemadójuk 1%-ról most is Önök dönthetnek.

  Rendelkezzen adója 1 százalékáról!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

  NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

  A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar is csatlakozott a Magyar Honvédség által szervezett országos szintű honvédelmi táboroztatási projekthez. A kínálatban idén először jelenik meg az egyetem tábora, amely a 15-17 éves korosztályt célozza meg.

  2024. jún. 3.


  Adminisztrátor

  Magyar Honvédség KIKNYP honvédelmi tábor

  Magyar Honvédség KIKNYP honvédelmi tábor

  A tavalyi évhez hasonlóan az idei évben is lehetőség nyílik arra, hogy egy jelentkező akár több táborban is részt vehessen.

  2024. máj. 30.


  Adminisztrátor

  Egészségügyi alkalmassági vizsgálat

  Egészségügyi alkalmassági vizsgálat

  A továbbtanuláshoz kötelező egészségügyi alkalmassági vizsgálat szükséges, ennek hiányában a tanuló nem kezdheti meg a tanulmányait! A vizsgálatra hozza magával: • a felvételi értesítővel mellékelt egészségügyi adatlapot, kitöltve • a 8. osztályos védőnői szűrés eredményét, • TAJ kártyáját • esetleges korábbi zárójelentését vagy orvosi szakvéleményét. Turizmus- Vendéglátás, Szociális és Kereskedelem ágazati tanulók hozzanak 200 Ft-ot az egészségügyi kiskönyv megvásárlásához.

  2024. máj. 21.


  Adminisztrátor


  Partnereink

  SZC logo

  Pápai Szakképzési Centrum


  Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

  8100 Várpalota, Szent István út 1.

  Telefon: +36/88/582-520

  E-mail: info@falleriskola.hu

  OM azonosító: 203047/008

  www: www


  2024Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium