Iskolavezetés, tanáraink, dolgozóink

Iskolavezetés, tanáraink, dolgozóink

Tóth Kálmán
igazgató-helyettes
Hajdu István
igazgató
Kedves Albert
igazgató-helyettes
fizika szakos középiskolai tanár,
fizika-matematika szakos tanár,
közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

matematika szakos középiskolai tanár,
kereskedelmi közgazdász,
pedagógiai értékelési szakértő
(szakvizsgázott pedagógus),közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

okleveles üzemmérnök,
műszaki tanár,
pedagógia szakos tanár,
közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-583-3857; +36/88-582-520
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-582-8008, +36/88-582-520

e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-556-5973; +36/88-582-520

Tóth Kálmán
igazgató-helyettes
Hajdu István
igazgató
Kedves Albert
igazgató-helyettes
fizika szakos középiskolai tanár,
fizika-matematika szakos tanár,
közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

matematika szakos középiskolai tanár,
kereskedelmi közgazdász,
pedagógiai értékelési szakértő
(szakvizsgázott pedagógus),közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

okleveles üzemmérnök,
műszaki tanár,
pedagógia szakos tanár,
közoktatási vezető
(szakvizsgázott pedagógus)

e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-583-3857; +36/88-582-520
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-582-8008, +36/88-582-520

e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tel: +36/20-556-5973; +36/88-582-520

A tantestület tagjai

A tantestület tagjai
Abrincsák József központifűtés és gázhálózat rendszerszerelő, gyakorlati oktató, gázvezeték és készülékszerelő mester, ív-, láng-, CO2 védőgázas hegesztő, betanított kézi ívhegesztő, gázhegesztő gyakorlati oktató, bevontelektródás hegesztő gyakorlati oktató
Almsteierné Szabó Barbara szakmai tanár - kereskedelem, marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoportban, könnyűipari mérnök, közgazdász szakmérnök
Andrási Piroska szakmai tanár - kereskedelem, marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoportban, okleveles pedagógiatanár, műszaki tanár, közgazdász szakmérnök, ruhaipari üzemmérnök, pedagógiai értékelési szakértő
Arany Gabriella gyakorlati oktatásvezető, mérnök-tanár, mérnök-informatikus
Bacsárdi Attiláné szociálpedagógus (családpedagógus)
Barta Andrea kémiaszakos középiskolai tanár, biológia-kémia szakos tanár
Bálint Rita Julianna magyar nyelv- és irodalomszakos tanár, könyvtáros- és matematika szakos tanár
Báter Mónika német nyelv- és irodalomszakos középiskolai tanár
Béresné Kázsmér Zsuzsanna intézményegység-vezető (kollégiumvezető), biológia-technika szakos tanár
Bognár Barbara magyar nyelv- és irodalomszakos bölcsész és középiskolai tanár
Boros Sándor Jenőné egészségtan-tanár
Czeher Ildikó magyar nyelv- és irodalomszakos, könyvtáros és történelemszakos-, társadalom- és állampolgári ismeret szakirányú szakos tanár
Cseszneki Anita műszaki szakoktató - kereskedelem, marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoportban, műszaki szakoktató, közoktatási vezető
Diósdiné Árkovics Ilona magyar-történelemszakos tanár
Fekete Lívia mérnök informatikus, mérnök-informatikus szakos tanár
Gál István József mérnök-tanár (gépész), mezőgazdasági gépész üzemmérnök
Gombos Katalin biológia szakos középiskolai tanár, földrajz szakos tanár
Gulyásné Reiff Mónika magyar nyelv- és irodalom szakos középiskolai tanár
Hajdu István intézményvezető-helyettes, matematika szakos tanár, kereskedelmi közgazdász, pedagógiai értékelési szakértő
Háriné Hosoff Amarilla mérnöktanár-mérnökinformatikus
Horváth Erzsébet közgazdásztanár (kereskedelem, marketing)
Hujber István műszaki tanár elektrotechnika-elektronika szakmacsoportban, közoktatási vezető
Ikerné Likó Gabriella angol szakos nyelvtanár
Jánosi Artúr szakoktató gépészet szakmacsoportban (hegesztő szak), gépészmérnök, gázhegesztő gyakorlati oktató, bevontelektródás hegesztő gyakorlati oktató
Kanyó Krisztina német nyelv- és irodalom szakos középiskolai tanár
Kavecz Edina okl. mérnöktanár, műszaki menedzser
Károlyi Ibolya magyar szakos, gyors- és gépíró szakos tanár
Kedves Albert igazgatóhelyettes, műszaki tanár (építészet szakmacsoportban), okleveles üzemmérnök, pedagógia szakos tanár, közoktatási vezető
Kertész Zsolt kosárlabda-szakedző
Kozma Sándor

angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, valamint magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Korcsok Ferenc szakoktató (építészet szakmacsoportban)
Kuntár Ferenc oligofrénpedagógiai-pszichopedagógia szakos gyógypedagógiai tanár, szakvizsgázott pedagógus, pszichopedagógus

Lieber 
Anita

idegennyelv tanár (német nyelv)
Matos Viktor testnevelő-edző
Megyaszai Éva matematika-informatika szakos tanár
Mester
Ernő
mérnöktanár és mérnök-informatikus, logisztikai és szállítmányozási menedzser
Mészáros András intézményegységvezető helyettes, szakoktató gépészet szakmacsoportban
Molnár Ferenc könyvtáros-tanár
Nyitrainé Lőrincz Marianna angol nyelv- és irodalom szakos tanár
Pajor Csaba kollégiumi nevelőtanár, magyar-történelem szakos tanár
Peresztegi Nagy Róbert magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, történelem szakos bölcsész és tanár
Rafael Alija testnevelő tanár
Sándor Péter szőlőtermesztő és feldolgozó, szakoktató
Sándor Zsuzsanna történelemszakos középiskolai tanár, magyar szakos középiskolai tanár
Schmidt József hegesztő gyakorlati oktató, karosszérialakatos mester, hegesztő gyakorlati oktató Volframelektródás, védőgázas ívhegesztő gyakorlati oktató I., Fogyóelektródás védőgázas ívhegesztő gyakorlati oktató
Strenner István hegesztő gyakorlati oktató, hegesztőoktató- bevont elektródás ívhegesztő gyakorlati oktató I., hegesztő gyakorlati oktató, bevont elektródás ívhegesztő gyakorlati oktató II., hegesztő gyakorlati oktató, Volfram elektródás védőgázas ívhegesztő gyakorlati oktató I, hegesztő technológus
Szabó András szakoktató eletrotechnika-elektronika szakmacsoportban, műszaki szakoktató
Szabóné Ignácz Andrea gépészmérnök-mérnöktanár, közgazdász szakmérnök (vállalkozási szakirány)
Szabóné Lepsényi Klára középiskolai testnevelő tanár, közoktatási vezető
Szabóné Rédey Ágnes matematika-földrajz szakos középiskolai tanár
Sztranyák Zsuzsanna angol nyelv- és irodalomszakos középiskolai tanár, fizika szakos tanár
Tóth Kálmán igazgató, fizika szakos középiskolai tanár, fizika-matematika szakos tanár, közoktatási vezető
Tóth Krisztina számítástechnika szakos tanár
Tóthné Seller Erzsébet matematika-fizika szakos tanár
Vargáné Kovács-Molnár Dóra angol szakos nyelvtanár, kémia-környezettan szakos középiskolai tanár
Vattainé Vajay Márta angol nyelv- és irodalomszakos bölcsész és tanár

Óraadóink

Iskolánk óraadói a 2015/2016. tanévben
Baranyai Attila Rendészeti tantárgyak
Bőle Károlyné Matematika
Dr. Dobos Tamás Szociálpolitikai, jogi és etikai ismeretek
Farkas Attila Katonai alapismeretek
Horváth Sándor Gépészeti szakmai tantárgy
Kavecz János Elektrotechnikai szakmai tantárgy
Kiss Balázs Rendészeti tantárgyak
Molnár János Informatika
Munkácsi Zsolt Elsősegélynyújtás gyakorlata
Schucha Ádám László Katonai alapismeretek
Sersztnyev László Testnevelés
Székely Tamás Rendészeti tantárgyak
Vajda Ildikó Mária Építőipari szakmai tantárgy

Dolgozóink

Pedagógiai munkát közvetlenül segítő dolgozóink
Albert Irén/Nagymiklósi Ágnes Iskolatitkár
Karl Éva Rendszergazda
Albert Irén Iskolatitkár
Bendli Péter Laboráns
Bartha Márió János Laboráns
Technikai dolgozóink
Albuné Csősz Ágota tanműhelyi adminisztrátor, raktáros-takarító
Bíróné Ivanik Irén Takarító
Csányi Krisztina Gondnok
Csík Anikó Mária Takarító
Domján Gyuláné Gazdasági ügyintéző
Hájas Józsefné Takarító
Kálmánchey Lászlóné Tanuló-nyilvántartó
Korcsok Ferencné Portás
Lakatos Józsefné Gazdasági ügyintéző
Némethné Vázsonyi Gyöngyi Portás
Nyírő Attila Gépkocsivezető és anyagbeszerző
Podollai Katalin Gazdasági ügyintéző
Sörösné Varga Ágnes Takarító
Terbe Benjaminné Takarító
Lacó Klaudia Irodai adminisztrátor
Varga Barbara Irodai adminisztrátor
Tovább a kategóriában: Iskolatörténet »
Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...