Osztályok, osztályfőnökök, csoportvezetők

Osztályok, osztályfőnökök, csoportvezetők

 

 

Nappali képzések

Osztály Szakmacsoport, szakma Osztályfőnök Helyettes osztályfőnök
9.A Rendészet, sport, elektronika Bálint Rita Julianna Sándor Zsuzsanna
9.B Honvédelem Sándor Zsuzsanna Bálint Rita Julianna
9.C Közlekedés, szállítmányozás és logisztika Gombos Katalin Lieber Anita
9.D Szociális ágondozó-és ápoló, számítógép-szerelő, karbantartó Bacsárdi Attiláné Tóth Krisztina
9.H Hegesztő Schmidt József  
9.EV Eladó, villanyszerelő Cseszneki Anita Horváth Erzsébet
9.KF Festő-mázoló, ipari gépész, kőműves Károlyi Ibolya Szabóné Ignácz Andrea
9.V Cukrász, szakács, pincér Horváth Erzsébet Andrási Piroska
10.A Rendészet, sport, elektronika Szili Róbert Dániel Kukucskáné Báter Mónika
10.B Honvédelem Szabóné Lepsényi Klára Bálint Rita Julianna
10.C Közlekedés, szállítmányozás és logisztika Buzás Erika Mester Ernő
10.D Szociális ágondozó-és ápoló, számítógép-szerelő, karbantartó Tóth Krisztina Lacóné Kajári Szilvia
10.H Hegesztő, kőműves Szabóné Ignácz Andrea Károlyi Ibolya
10.KF Festő-mázoló, központifűtés-és gázhálózat rendszerszerelő Jécsai László Fellegi Viktor
10.EV Eladó, villanyszerelő Almsteierné Szabó Barbara Cseszneki Anita
10.S Szakács Barta Andrea Andó Pál
10.V Cukrász, pincér Andó Pál  
11.A Rendészet, informatika, elektrotechnika Gulyásné Reiff Mónika Sándor Zsuzsanna
11.C Szociális ágondozó-és ápoló, számítógép-szerelő, karbantartó Lieber Anita Bacsárdi Attiláné
11.EV Eladó, villanyszerelő Andrási Piroska Almsteierné Szabó Barbara
11.H Hegesztő, ipari gépész Czecher Ildikó Márcsik Sándor
11.KF Festő-mázoló, kőműves Fellegi Viktor Jécsai László
11.S Szakács Bíró Péter Czecher Ildikó
11.V Cukrász Kozma Sándor Cseszneki Anita
12.A Rendészet, informatika Ikerné Likó Gabriella Kedvesné Bognár Barbara
12.S Szakiskolát végzettek szakközépiskolája Vattainé Vajay Márta Gombos Katalin
13.S Szakiskolát végzettek szakközépiskolája Kukucskáné Báter Mónika Kedvesné Bognár Barbara
14.T Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, Közszolgálati ügyintéző  Mester Ernő Arany Gabriella
SZH/1F Festő ( HÍD Program) Kedves Albert Korcsok Ferenc
SZH/2P Parkgondozó ( HÍD Program) Korcsok Ferenc Kedves Albert
       

Esti képzések

Osztály neve Évfolyam Csoportvezető
KSZ11.HV Hegesztő, Villanyszerelő Arany Gabriella
12.F Szakiskolát végzettek középiskolája (2 éves érettségi) Bálint Rita
KSZ12.H Hegesztő Szabóné Ignácz Andrea 
KSZ12.VS Villanyszerelő Arany Gabriella
13.F Szakiskolát végzettek középiskolája (2 éves érettségi) Sándor Zsuzsanna
13.FT Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Gombos Katalin
13.P Pénzügyi és számviteli ügyintéző Hajdu István
14.FT Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző Horváth Erzsébet
14.FT CAD-CAM informatikus Bite Zoltán
15.KK KKV2 ügyintéző Arany Gabriella
Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...