DÖK (Diákönkormányzat)

Szeptemberben Diákparlament! (közzététel 2014.09.02.)

Az iskola diákönkormányzata a tanulók alulról szerveződő önkéntes csoportja. Feladata a diákok érdekképviselete, az iskola közösségi és kulturális életének szervezése.

A diákönkormányzat az osztályok küldötteivel megválasztotta az elnökét Buzdor Alíz 12.T osztályos tanulót és a diákönkormányzat munkáját segítő tanárt Diósdiné Árkovics Ilonát.

Az iskolai DÖK együttműködik a kollégiumi DÖK képviselőivel.

Jelenleg a 2014. szeptember 17-én 14 órára összehívott diákparlamentet szervezzük, melynek fő témái:

• Tanulási tapasztalatok és lehetőségek
  • DÖK működése, jogai
  • Egyéb kérdések

Ezek után kerül sor az elsősök avatójára. A Faller-nap 2014. november 21-én lesz, melyen az elsősök bemutatkoznak, és tréfás vetélkedőn vesznek részt, előtte pedig 20-án, megrendezzük a Faller-discot.

A többit megtudhatjátok, ha részt vesztek szerdánként 14:30-tól az összejöveteleken.

Szeretettel várunk!
DÖK