Duende színjátszókör

Évfordulós Nemzeti Ünnep

A MH Bakony Harckiképző Központ és a Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium közösen tisztelgett nemzeti ünnepünk, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója, illetve a NATO csatlakozásunk 15. évfordulója alkalmából a Jó Szerencsét Művelődési Házban.

Sándor Zsuzsanna történelem tanár szívhez szóló ünnepi beszédét Fürst Tamás ezredes úr beszéde követte a magyarok NATO szerepvállalásáról.

Az ünnepség színvonalát emelte a Faller Jenő Szakképző Iskola és Kollégium Duende Színjátszó Köre „Az évszázados pillanat” c. műsorral, amelyben a fiatalok megcsillantották tehetségüket.

A rendezvény elismerések és kitüntetések átadásával zárult.
A szolgálati érdemjel bronz fokozatát, a honvédelemért kitüntető cím harmadik fokozatát, tiszti szolgálati jel harmadik fokozatát, altiszti szolgálati jel fokozatát 20 év és 10 év után vehették át a kitüntetett honvédek.

Fotók: Pintér László MH BHK

Tovább a kategóriában: « A Duende élete képekben Helikon 2016 »
Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...