Oktatás

Számítógép-szerelő, karbantartó

A képzés OKJ száma: 34 523 02

A Számítógép szerelő és karbantartó szakképzést neked ajánljuk, ha érdekel a gépek belseje, ha szívesen fogsz csavarhúzót a kezedbe és jó a problémamegoldó képességed. Szeretnél elektronikai, műszaki üzletben dolgozni, esetleg egyéni vállalkozóként számítógép szervizt vagy üzletet nyitni? Akkor itt a helyed!

A Számítógép-szerelő, -karbantartó szakképesítés munkaterületének rövid, jellemző leírása:

A Számítógép-szerelő, -karbantartó műszaki segítséget nyújt a felhasználók részére közvetlenül vagy telefonon, e-mailben vagy más elektronikus eszköz segítségével, többek között szoftverrel, hardverrel, számítógépes periféria berendezésekkel, hálózatokkal és internettel kapcsolatos problémákat diagnosztizál és old meg, illetve iránymutatást és támogatást nyújt a különféle rendszerek üzembe helyezését, telepítését és karbantartását illetően.

A Számítógép-szerelő, -karbantartó szakképesítéssel rendelkező képes:

  • számítógép hardverének, perifériáinak és adatátviteli hálózat eszközeinek telepítésére, karbantartására, tesztelésére, hibák elhárítására
  • számítógépek, adatátviteli berendezések és számítógépes perifériák karbantartására, hibakeresésére, tesztelésére és javítására
  • számítógépes hardveregységek összeszerelésére és beállítására
  • számítógépes kábelek szerelésére és javítására
  • otthoni- és kisvállalati hálózatok telepítésére, tesztelésére, hibák elhárítására

 

Bővebb információ: http://probaoldal55.webnode.hu/

 

szamitogep szerelo2

 

szamitogep szerelo1

 

 

 

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...