Kereskedelem

A képzés OKJ száma: 54 341 01

A képzés megnevezése: Kereskedő

A képzés ideje:

• 4+1 év (előképzettség: általános iskola 8 osztály)
  • 2 év (előképzettség: érettségi)

A képzés során az alábbi követelménymodulokat sajátíthatod el:

• 10032-12 Marketing
  • 11718-16 Üzleti levelezés és kommunikáció
  • 10031-16 A főbb árucsoportok forgalmazása
  • 11992-16 Kereskedelmi ismeretek
  • 11691-16 Eladástan
  • 11508-16 Kereskedelmi gazdálkodás
  • 10033-16 Vállalkozási, vezetési ismeretek
  • 11719-16 Vállalkozási gyakorlat

A kereskedő szakma:

Ha változatos, érdekes munkát szeretnél, szeretsz kommunikálni és az emberekkel foglalkozni, akkor gyere hozzánk kereskedőnek tanulni. Ha már leérettségiztél és szakmát szeretnél, vagy 8 osztály elvégzése után érettségit és szakmát is szeretnél egyidejűleg.
A képzés elvégzése után értesz majd a marketinghez, gazdálkodáshoz, vállalkozási ügyek intézéséhez, jogi kérdésekben is képes leszel eligazodni, és ismerni fogod az árukat, az áruk megfelelő kezelését, amelyeket forgalmazol.
A gyakorlati idő alatt szakmai tapasztalatot szerezhet a városban működő üzletekben: TESCO, SPAR, COOP, BÁTOR ABC.

A képzés elvégzése után:

2015-től már két szakma szerezhető ingyen nappali képzésben 25 éves korig!
Elhelyezkedhetsz áruházakban, üzletekben, bevásárlóközpontokban, értékesítési területen és akár saját vállalkozásba is belefoghatsz.

Képgalériák

ERASMUS+ Finnország

(2016. február 21. - március 19.)

Kereskedő tanulóink szakmai gyakorlatukat töltötték Finnországban, az Erasmus+ program keretében.

Csapatépítő kirándulás

(2016. szeptember 26.)

A kereskedelmi munkaközösség 5 osztállyal csapatépítő kiránduláson vett részt az iskola tankertjében. Nagyon szép őszi időben, jó hangulatban, közös beszélgetéssel, szalonnasütéssel töltöttük el a napot.​