Iskolai élet

Közlekedésbiztonsági előadás

A Veszprémi Rendőrkapitányság két kiváló baleseti helyszínelője, Pintér József főtörzszászlós és Jakab Zoltán főtörzsőrmester, közlekedésbiztonsági előadást tartottak iskolánkban 09.22-én illetve 09.25-én.

A helyszínelők Várpalota és Veszprém környékén történt balesetek bemutatásával próbálják felhívni a figyelmet a balesetmentes és biztonságos közúti közlekedésre. A felvételeken látott balesetek olyan okokra vezethetőek vissza, mint a biztonsági öv használatának hiánya, ittas vezetés, nem a szabályoknak és az útviszonyoknak megfelelő sebesség megválasztása, vezetés közbeni telefonhasználat, figyelmetlenség.

Az előadásokon iskolánk 14 osztálya vett részt. A tanulókat a látottak megdöbbentették, hiszen nyilvánvalóvá vált számukra, hogy a közlekedés során a legapróbb hiba vagy szabálytalanság is tragikus következménnyel járhat.

Vezessünk mindig óvatosan és figyeljünk egymásra!
Köszönjük az előadóknak és tavasszal visszavárjuk őket!

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...