Iskolai élet

Nick Vujicic: "Meg tudjátok változtatni Magyarországot!"

A kéz és láb nélkül született Nick Vujicic hazánkba érkezett előadásokat tartani Budapestre a NEM ADOM FEL ALAPÍTVÁNY szervezésében.

NickVujicic
2016. szeptember 22-én 11 órakor tartott középiskolásoknak előadást a Tüskecsarnokban 3500 diák előtt, melynek online közvetítésében 1020 iskola vett részt, többek között iskolánk is. A vetítés megtekintését több osztályteremben és a konferenciateremben is lehetővé tettük az érdeklődő gyerekek számára.

Nick1

Nick pozitív egyénisége, elragadó humora, elkötelezettsége az empátia, az összefogás és egymás segítése mellett megfogta a hallgatóságot. Témája a ZAKLATÁSOK ELKERÜLÉSE volt. Szavaival, példáival reméljük, a mi diákjainkat is elfogadóbbá és befogadóbbá tette, és kialakított a segítő magatartás mindennapos normává alakulásának igényét. Előadását nagy figyelemmel hallgatta 204 diákunk.

Nick2
Sok diák megnyílt osztályfőnökének ebben a témában az előadás után.

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...