Eredményeink

Kiemelkedő versenyeredményeink a 2012/2013-as tanévben

A 2012/2013-as tanévben elért kiemelkedő eredményeink, gratulálunk tanulóinknak, felkészítő tanáraiknak.

• A Szakma Kiváló Tanulója versenyen Zsibrik-Horváth Gergő 2.H osztályos tanuló az országos döntőn 8. helyezést ért el, felkészítő tanára Schmidt József volt.
  • A Duende Színjátszó Kör az országos versenyen ezüst minősítést kapott.
  • A Honvédelem napja alkalmából megrendezett Hazámat szolgálom című versenyen iskolánk az Árpád Szakképző Iskolában 1. helyezést ért el, de még számos – akár az Országos Honvédelmi Versenyt is megemlíthetnék, ahol a diákok szépen szerepeltek.
  • Crimebox Országos Ifjúsági Honvédelmi csapatverseny 1. helyezés
  • Szabó Péter 11.A osztályos tanulónk az országos Petanque bajnokságon ifjúsági kategóriában első helyezést ért el.
VersenySzervezésHelyszínHelyezés
SZKTV – hegesztő (Zsibrik- Horváth Gergő) országos Dunaújváros 8.
SZAKE Országos Színjátszó Fesztivál (Duende Színjátszó Kör) országos Keszthely bronz minősítés, rendezői különdíj
Hazámat szolgálom – Árpád Szakképző   Székesfehérvár 1.
Crimebox Országos Ifjúsági Honvédelmi csapatverseny országos Káptalanfüred 1.
Magyar Honvédség Országos Nemzeti Mezei Atlétika Futóbajnokság országos Veszprém 6. helyezés és különdíj
Diákolimpia amatőr VI. korcsoport – kosárlabda országos Ajka 4.
Petangue Duplett Országos Bajnokság (Szabó Péter) országos Budapest 1.