Eredményeink

Kiemelkedő versenyeredményeink a 2013/2014-es tanévben

A 2013/2014-es tanévben elért kiemelkedő eredményeink, gratulálunk tanulóinknak, felkészítő tanáraiknak.

• A Szakma Kiváló Tanulója versenyen Antal Viktor 12.H osztályos tanuló az országos döntőn 8. helyezést ért el, felkészítő tanára Szabóné Ignácz Andrea, Schmidt József és Jánosi Artúr volt.
  • Rács Richárd szintén 3/11.E osztályos hegesztő tanuló, bejutott a Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos elődöntőjébe.
  • A Duende Színjátszó Kör a Keszthelyi Helikoni Ünnepségen ezüst fokozatot kapott.
  • A IV. Crimebox Országos Ifjúsági Honvédelmi-rendvédelmi járőrverseny iskolánk Káptalanfüreden 2. helyezést ért el, de még számos honvédelmi (Honvédelmi Kötelék, II. Hazámat szolgálom ifjúsági katonai csapatverseny) versenyen szépen szerepeltek a diákok.
  • A Petanque Triplett Országos Bajnokságon iskolánk csapata IV. helyezést ért el.
VersenySzervezésHelyszínHelyezés
SZKTV – hegesztő (Antal Viktor) országos Dunaújváros 8.
Keszthelyi Helikon Ünnepség (Duende Színjátszó Kör) országos Keszthely ezüst fokozat
IV. Crimebox Országos Ifjúsági Honvédelmi-rendvédelmi járőrverseny országos Káptalanfüred 2.
Petanque Triplett Országos Bajnokság országos Budapest 4.
Honvédelmi Kötelék 2014 területi Veszprém 1. és 3. helyezés
Országos Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny területi Pétfürdő 3.