Eredményeink

Az év tanulója díj

Az Év Tanulója elismerő címet a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöksége alapította.

A díjat az elméleti képzést végző középfokú intézmény vezetője vagy a gyakorlati képzést végző gazdálkodó szervezet jelölése alapján az iskolák végzős tanulói nyerhetik el. A díjra azt a tanulót lehet jelölni, aki a felsorolt szempontok alapján, a tanév során kiváló teljesítményt nyújtott.

• Szakmai elmélet és gyakorlati előmenetel
  • A gyakorlati képzőhelyen végzett munka
  • Tanulmányi versenyeken való részvétel
  • Gyakorlati szintvizsga eredménye
  • Közösség érdekében végzett munka

A díjat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által összeállított bíráló bizottság ítéli oda a céloknak és feltételeknek legjobban megfelelő tanulók részére. A díjazott tanulók, minden évben a Kamarai Tanévzáró ünnepség keretében vehetik át a díjat és az elismerő oklevelet. A díjat a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke adja át.

A 2015/2016-os tanévben iskolánk két tanulója is részesült ebben az elsmerésben: Kanizsár Richárd és Ubornyák Dávid

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

Forrás: http://www.veszpremikamara.hu/hu/veszprem-megyei-kereskedelmi-es-iparkamara/az-ev-tanuloja-9254

ev tanuloja 2016 1