Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /home/falleriskola/public_html/images/Versenyek/sakk diakolimpia 2016
JFile: :olvasás: Nem nyitható meg a fájl: templates/gk_university/css/jomsocial.css

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Versenyek/sakk diakolimpia 2016

Megvédte címét iskolánk tanulója a megyei egyéni sakk Diákolimpián Kiemelt

2016. február 20-án került megrendezésre Ajkán a megyei egyéni sakk Diákolimpia döntője, ahol Várpalota és vonzáskörzetét 5 iskolából összesen 7 tanuló képviselte. A sakk Élő-pontszám nélküliek számára megrendezett megyei döntőn 6 korcsoportban összesen 94 tanuló versenyzett.

Örömteli hír, hogy a tavalyi évhez hasonlóan idén is eredményesen szerepelt és megvédte címét iskolánk tanulója, Pátkai Ákos a megyei egyéni sakk Diákolimpián.

5. korcsoport fiúk versenyében:
Pátkai Ákos 10.B osztályos tanuló 1. helyen végzett.

Ákos eredményével kvalifikálta magát a március 19-én Budapesten megrendezésre kerülő országos döntőre.

Teljesítményéhez gratulálunk!

{gallery}Versenyek/sakk diakolimpia 2016{/gallery}