Tanulmányi

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Minden évben megrendezésre kerül a szakmunkások közismereti versenye három fordulóban. Néhány éve összevont tantárgycsoportokban indulhatnak a diákok.

• Reál tantárgycsoport: matematika, fizika, informatika - egyéni
  • Humán tantárgycsoport: magyar nyelv és irodalom, történelem - egyéni
  • Komplex:  3 fős csoportok össztantárgyi kérdésekkel

A helyi, iskolai fordulót nálunk SÜMEGI ÁDÁM 9. EH osztályos tanuló nyerte, aki eredményével bejutott a 3 megye legjobbjai közé a területi versenyre, amely Székesfehérváron, az Árpád Szakképző Iskolában került megrendezésre.

A hármas szám bűvöletében itt nagyon szép eredménnyel 3. helyezést ért el. Így az országos listán 18.-ként végzett.

Az új szabályok miatt - mivel a 6 régió első helyezettjei mindenképpen indulnak - nem jutott be az országos 20 fő közé, pedig 3 első helyezett kevesebb %-ot teljesített, mint ő.

Mi így is nagyon büszkék vagyunk Ádámra, aki ezért igazgatói dícséretet is kapott.

IMG 9101

Felkészítő tanárai: matematikából Bálint Rita, informatikából Mester Ernő voltak.