Indul a jelentkezés és kiválasztás az idei ERASMUS+ programban

A Tempus Közalapítvány Kuratóriuma által meghozott döntés értelmében a 2017-es Erasmus+ szakképzési KA1 mobilitási projekt pályázatán iskolánk „Európai Mobilitások a Fallerban 2017/18 című” pályázata a felkért szakértők szakmai értékelése alapján támogatást nyert.

A támogatás összege 43.220 Euró. A pályázati program két szakmai utat, mobilitást tartalmaz

2018 februári időszakban 6 fő logisztikai/kereskedelmi  diák és 6 fő elektronikai technikus tanuló vesz részt 28 napos gyakorlati képzésen a finn oktatási szervezet (JEDU) szakképző iskoláiban és gyakorlati partnereinél.

A horvátországi partnerrel megvalósított program: 2018 márciusában 8 fémipari és 4  kereskedelmi szakos diák vesz részt 21 napos mobilitáson a Nova Gradiskában a horvát szakképző iskolával közösen szervezett szakmai gyakorlaton.

A szakmai gyakorlatok várjuk az érdeklődő tanulók jelentkezését! A jelentkezők közül kerülnek kiválasztásra az utazó tanulók.

A jelentkezés és kiválasztás folyamata a következő:

1. 2017. szeptember 22-ig Jelentkezési lap kitöltése. (Nyilatkozat a felkészítési folyamatban való részvétel vállalásáról, Nyilatkozat a mobilitás eredményeinek terjesztésével kapcsolatban)
  2. 2017. szeptember 22-ig Europass önéletrajz és motivációs levél benyújtása
  3. 2017. október 1-ig a jelentkező tanulók értékelése, az utazó tanulók kiválasztása

Mellékletben található jelentkezési lap és a kiválasztás szempontrendszere.

Jelentkezesi_lap_finn.PDF

Jelentkezesi_lap_horvát.PDF