Erasmus

Erasmus+ szakmai nap

Erasmus+ szakmai napot tartottunk az éves projekt zárásaként. A tanévben 14 szociális gondozó és ápoló szakos tanulónk három hetes szakmai gyakorlaton járt a francia Craon városában.

A szakmai nap részeként ismertettük a jövői évi tervezett programokat is. Az Európai Mobiltások a Fallerban 2017/18 program 43220 Euró támogatásban részesült az Európai Bizottság jóvoltából a Tempus Közalapítvány szakmai bírálata alapján. A jövő évben a horvátországi és finnországi partnerintézményeknél összesen 12-12 fő végzi a gyakorlatát. A horvát mobiltás során hegesztő és eladó tanulók 21 napot, a finn út során elektrotechnikus és logisztikai és szállítmányozási ügyintéző tanulóink 28 napot töltenek külföldi szakmai gyakorlaton.

 

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...