Erasmus+ szakmai nap

Erasmus+ szakmai napot tartottunk az éves projekt zárásaként. A tanévben 14 szociális gondozó és ápoló szakos tanulónk három hetes szakmai gyakorlaton járt a francia Craon városában.

A szakmai nap részeként ismertettük a jövői évi tervezett programokat is. Az Európai Mobiltások a Fallerban 2017/18 program 43220 Euró támogatásban részesült az Európai Bizottság jóvoltából a Tempus Közalapítvány szakmai bírálata alapján. A jövő évben a horvátországi és finnországi partnerintézményeknél összesen 12-12 fő végzi a gyakorlatát. A horvát mobiltás során hegesztő és eladó tanulók 21 napot, a finn út során elektrotechnikus és logisztikai és szállítmányozási ügyintéző tanulóink 28 napot töltenek külföldi szakmai gyakorlaton.