Határtalanul

A Határtalanul! program során benyújtott pályázatunk kedvező elbírálást kapott

Kedves tanulók, szülők, érdeklődők! Nagy örömmel értesítjük, hogy a Határtalanul! program során benyújtott pályázatunk kedvező elbírálást kapott, így a 2014/15 tanévben immár második alkalommal kerülhet sor tanulóink és kísérőik erdélyi szakmai útjára.

A sikeres pályázat eredményeképpen jövő áprilisban 36 falleros diák tölthet egy hetet Sepsiszentgyörgyön és környékén, májusban pedig az erdélyi partneriskola 36 tanulója érkezik Várpalotára.

Részlet a pályázati döntésből:

Tisztelt Pályázó!

Örömmel értesítem, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma (továbbiakban: Támogató) megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő (továbbiakban: Támogatáskezelő) által meghirdetett, "Együttműködés szakképző iskolák között" című, HAT-14-02 kódjelű pályázati felhívásra benyújtott, HAT-14-02-0116 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett Együttműködés a sepsiszentgyörgyi Kós Károly Szakképző Líceummal című pályázatuk az oktatásért felelős miniszter döntése alapján 2394000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesül.

A támogatás felhasználásának részletes feltételei a támogatási szerződésben kerülnek szabályozásra, melyet a - megkötésével kapcsolatos információkkal együtt - hamarosan elektronikus úton megküldünk.

Pályázati célkitűzéseinek megvalósításához sok sikert kívánunk!

Budapest, 2014. augusztus 21.

Üdvözlettel:
Csete György Eörs

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...