×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/368
×

Figyelmeztetés

JFile: :olvasás: Nem nyitható meg a fájl: templates/gk_university/css/jomsocial.css

TÁMOP

Angol tábor 2015

A TÁMOP 3.1.4.C-14-2015-0745 pályázatnak köszönhetően a Mozgásban a Faller program keretében 2015. szeptember 14. és 18. között angol tábort (erdei iskolát) szerveztünk Bodajk és Balinka között található Tölgyes Táborban. Az egykori úttörőtábor csodás környezetében sikerült változatos programokkal előrukkolni tanulóink számára, akik ügyesen és lelkesen vettek részt a feladatok elvégzésében, úgymint:

  • rendhagyó angol órák: interaktív feladatok, tesztek, szövegértés, filmnézés, duolingo stb.
  • kézműves foglalkozások: decoupage, angol tábor zászló készítés
  • kirándulások
  • sportversenyek

Képgaléria

{gallery}368{/gallery}
Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...