Szakmák éjszakája

Sikeresen zárult a Szakmák Éjszakája iskolánkban, 2016

Nagy sikerrel zárult iskolánkban első alkalommal megrendezett "szakmák éjszakája" című rendezvény. Az este 6-tól 10-ig tartó, ingyenes programok során az érdeklődők a legkülönbözőbb szakmákkal ismerkedhettek meg. Például hegeszthettek, traktort vezethettek, fegyvereket szerelhettek szét, össze, boltban eladók lehettek vagy éppen beteget ápolhattak. Különleges fizikai kísérletekkel ismerkedhettek vagy éppen csövet szerelhettek. A rendezvényekre elsősorban a pályaválasztás előtt álló, 7. és 8. osztályos diákokat vártuk, de a rendezvény középiskolások és felnőttek számára is izgalmas élményt nyújtott.

Faller Elektro Villamosipari és Informatikai Munkaközösség

Bejelentkezés

Köszönjük

Hogy megosztod iskolánkat és az oldal tartalmát mással is...