2024. aug. 30.

TÁJÉKOZTATÁS AZ ELSŐ TANÍTÁSI NAPRÓL

Tanévkezdés 2024/2025

TÁJÉKOZTATÁS AZ ELSŐ TANÍTÁSI NAPRÓL

2024. szeptember 2-án minden tanuló a házirendben előírt iskolai ünneplő ruhában 08:00-ra érkezik a számára kijelölt tanterembe (a bejárati ajtón látható lesz a terembeosztás). 8:15-től tanévnyitót tartunk, melyet a felsőbb évfolyamok az osztályfőnökökkel a tanteremben hallgatnak meg, a kilencedik évfolyam tanulói pedig az iskola udvarán. A tanévnyitót három osztályfőnöki óra követi (adategyeztetés, Házirend, Munka- és balesetvédelmi, Tűzvédelmi előírások egyeztetése stb.). Azok a kilencedik évfolyamos és új beiratkozó tanulók, akik nem írtak idegen nyelvből szintfelmérőt, az ötödik tanórában fogják pótolni. A szintfelmérőben nem érintett tanulók 4. tanítási óra után, 11:30-kor hazamehetnek.

Amit minden tanuló hozzon magával: KÖZÉPISKOLAI BIZONYÍTVÁNY, MUNKANAPLÓ, SZAKKÉPZÉSI MUNKASZERZŐDÉS, ISKOLAI KÖZÖSSÉGI SZOLGÁLAT DIÁKNAPLÓJA, toll, jegyzetfüzet, felsőbb évfolyamokon táska a tankönyveknek.

Az első tanítási napon lehetőség lesz iskolalátogatási igazolás igénylésére, ezt minden tanuló egyeztesse szüleivel.

Eredményes tanévet kívánunk Mindenkinek!