NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Rendelkezzen adója 1 százalékáról!

Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatók! Mindazoknak, akik az elmúlt években adójuk 1%-ával iskolánk alapítványát támogatták, hálásan köszönjük! Az elmúlt évekhez hasonlóan személyi jövedelemadójuk 1%-ról most is Önök dönthetnek.

2023. márc. 9.

KERESŐ

NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar is csatlakozott a Magyar Honvédség által szervezett országos szintű honvédelmi táboroztatási projekthez. A kínálatban idén először jelenik meg az egyetem tábora, amely a 15-17 éves korosztályt célozza meg.

2024. jún. 3.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Magyar Honvédség KIKNYP honvédelmi tábor

A tavalyi évhez hasonlóan az idei évben is lehetőség nyílik arra, hogy egy jelentkező akár több táborban is részt vehessen.

2024. máj. 30.

Egészségügyi alkalmassági vizsgálat

A továbbtanuláshoz kötelező egészségügyi alkalmassági vizsgálat szükséges, ennek hiányában a tanuló nem kezdheti meg a tanulmányait! A vizsgálatra hozza magával: • a felvételi értesítővel mellékelt egészségügyi adatlapot, kitöltve • a 8. osztályos védőnői szűrés eredményét, • TAJ kártyáját • esetleges korábbi zárójelentését vagy orvosi szakvéleményét. Turizmus- Vendéglátás, Szociális és Kereskedelem ágazati tanulók hozzanak 200 Ft-ot az egészségügyi kiskönyv megvásárlásához.

2024. máj. 21.

Rugalmas tanulási utak a szakképzésben 2024

Program címe: Rugalmas tanulási utak a szakképzésben Dátum, időpont: 2024. május 22. 11:00 Regisztrációs határidő: 2024: május 17. Helyszín: Konferenciaterem

2024. ápr. 18.

Témahetek Faller Tesztverseny

3 Fordulós versenyt hirdetünk, melyre az iskolánk tanulóin kívül bármely általános és középiskolai nappali tagozatos tanuló jelentkezhet.

2024. márc. 7.

www: www