SZC logo

Pápai Szakképzési Centrum

OM kód: 203047/008 | 8100 Várpalota, Szent István út 1.

Intézmény logo

Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jún. 3.


Adminisztrátor

  NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

  A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar is csatlakozott a Magyar Honvédség által szervezett országos szintű honvédelmi táboroztatási projekthez. A kínálatban idén először jelenik meg az egyetem tábora, amely a 15-17 éves korosztályt célozza meg.

  NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

  Az NKE Pályaorientációs táborba azokat a pályaválasztás előtt álló középiskolásokat várjuk, akiket érdekel az egyenruhás élet, és esetleg katonai vonalon folytatnák felsőfokú tanulmányaikat. A tábor programját úgy állítottuk össze, hogy a táborozók megtapasztalhassák, milyen lehet honvéd tisztjelöltként a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tanulni, milyen kihívások várnak a felvett elsőévesekre, és hogyan kell csapatban együtt és egymásért dolgozni.

  Táborunkban egy napot Erdei Zsolt „Madár” világbajnok ökölvívó is el fog tölteni, amelynek keretében a táborlakóknak megtanít egy-két fogást.

  Úgy gondoljuk, hogy a mai táboroztatási árakhoz képest a 22.500 forintos ár egy hétre (5 nap), teljes elláttással, ottalvással igazán méltányos, mindamellett hogy színvonalas programokkal várjuk a diákokat.

  Táborainkat időpontjai:  július 15-19, és július 22-26,  

  Táborunk elnevezése: NKE Pályaorientációs tábor

  Helyszíne: Ócsa bázis

  Részletek és jelentkezés itt:   https://honvedelmitabor.hu/taborok/tabor-91https://honvedelmitabor.hu/taborok/tabor-92

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Magyar Honvédség KIKNYP honvédelmi tábor

  Magyar Honvédség KIKNYP honvédelmi tábor

  A tavalyi évhez hasonlóan az idei évben is lehetőség nyílik arra, hogy egy jelentkező akár több táborban is részt vehessen.

  2024. máj. 30.


  Adminisztrátor

  Egészségügyi alkalmassági vizsgálat

  Egészségügyi alkalmassági vizsgálat

  A továbbtanuláshoz kötelező egészségügyi alkalmassági vizsgálat szükséges, ennek hiányában a tanuló nem kezdheti meg a tanulmányait! A vizsgálatra hozza magával: • a felvételi értesítővel mellékelt egészségügyi adatlapot, kitöltve • a 8. osztályos védőnői szűrés eredményét, • TAJ kártyáját • esetleges korábbi zárójelentését vagy orvosi szakvéleményét. Turizmus- Vendéglátás, Szociális és Kereskedelem ágazati tanulók hozzanak 200 Ft-ot az egészségügyi kiskönyv megvásárlásához.

  2024. máj. 21.


  Adminisztrátor

  Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság toborzása

  Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság toborzása

  Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság toborzása

  2024. ápr. 23.


  Adminisztrátor


  Partnereink

  SZC logo

  Pápai Szakképzési Centrum


  Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

  8100 Várpalota, Szent István út 1.

  Telefon: +36/88/582-520

  E-mail: info@falleriskola.hu

  OM azonosító: 203047/008

  www: www


  2024Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium