2024. jún. 3.

NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar is csatlakozott a Magyar Honvédség által szervezett országos szintű honvédelmi táboroztatási projekthez. A kínálatban idén először jelenik meg az egyetem tábora, amely a 15-17 éves korosztályt célozza meg.

NKE Pályaorientációs tábor a honvédelmi táborok égisze alatt

Az NKE Pályaorientációs táborba azokat a pályaválasztás előtt álló középiskolásokat várjuk, akiket érdekel az egyenruhás élet, és esetleg katonai vonalon folytatnák felsőfokú tanulmányaikat. A tábor programját úgy állítottuk össze, hogy a táborozók megtapasztalhassák, milyen lehet honvéd tisztjelöltként a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tanulni, milyen kihívások várnak a felvett elsőévesekre, és hogyan kell csapatban együtt és egymásért dolgozni.

Táborunkban egy napot Erdei Zsolt „Madár” világbajnok ökölvívó is el fog tölteni, amelynek keretében a táborlakóknak megtanít egy-két fogást.

Úgy gondoljuk, hogy a mai táboroztatási árakhoz képest a 22.500 forintos ár egy hétre (5 nap), teljes elláttással, ottalvással igazán méltányos, mindamellett hogy színvonalas programokkal várjuk a diákokat.

Táborainkat időpontjai:  július 15-19, és július 22-26,

Táborunk elnevezése: NKE Pályaorientációs tábor

Helyszíne: Ócsa bázis

Részletek és jelentkezés itt:   https://honvedelmitabor.hu/taborok/tabor-91https://honvedelmitabor.hu/taborok/tabor-92